energetyczne-centrumZrealizowany w listopadzie 2012 roku projekt objął skanowanie, elektroniczną archiwizację i obieg dokumentów (DMS) związanych obsługą umów. Energetyczne Centrum skorzystało również z rozwiązań CONTMAN w zakresie zarządzania procesami biznesowymi (BPM).

Wdrożenie zostało zrealizowane z wykorzystaniem rozwiązań CONTMAN Document Processing, CONTMAN Archive oraz CONTMAN WorkFlow. Moduły Systemu CONTMAN DIRECTOR zostały skonfigurowane i przystosowane do wymagań Energetycznego Centrum.

Dzięki wdrożeniu Systemu możliwe stało się przyspieszenie aktywowania olbrzymiej ilości nowych umów z klientami Energetycznego Centrum oraz usprawnienie realizacji pozostałych procesów z nimi związanych. Udało się ograniczyć koszty związane z archiwizacją dokumentów, zarówno tą elektroniczną jak i tradycyjną. CONTMAN wdrożył nie tylko System elektronicznej archiwizacji dokumentów lecz także zajął się przechowywaniem dokumentów tradycyjnych. System CONTMAN DIRECTOR zagwarantował pełne bezpieczeństwo przechowywania informacji oraz umożliwił natychmiastowy dostęp do dokumentów i danych z uwzględnieniem uprawnień i ochrony.

O Energetycznym Centrum

Energetyczne Centrum S.A. jest największym, niezależnym, koncesjonowanym sprzedawcą energii w Polsce dla klientów indywidualnych. Energetyczne Centrum S.A. rozpoczęło swoją działalność w Polsce w kwietniu 2010 r. Firma jest częścią grupy Energy Supplier No 1 – lidera sprzedaży energii elektrycznej w Europie Środkowej. Na dzień dzisiejszy posiada ponad 60 tysięcy Klientów w Polsce i ponad 300 tysięcy w Europie. Więcej informacji o Energetycznym Centrum.

O CONTMAN

CONTMAN jest niezależną firmą, specjalizującą się w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań związanych ze skanowaniem, archiwizacją i obiegiem dokumentów oraz zarządzaniem procesami biznesowymi. Od 2000 roku realizujemy projekty o strategicznym znaczeniu dla naszych Klientów w całej Europie. Jesteśmy jednym z liderów tego typu rozwiązań w Polsce. Centrala CONTMAN mieści się w Poznaniu. Pracujemy również w naszym oddziale w Warszawie, które mieści się w Waraszawskim Centrum Finansowym. Tam też znajduje się część zespołów wsparcia technicznego oraz doradztwa biznesowego. Więcej inforamcji o CONTMAN.