INFORMACJE OGÓLNE

CONTMAN jest niezależną firmą, specjalizującą się we wdrażaniu i optymalizacji procesów biznesowych oraz obiegu dokumentów. Dzięki współpracy z nami, nasi klienci w krótszym czasie obsługują więcej spraw, a przez to zwiększają swoje przychody. Szybciej odpowiadają na oczekiwania klientów, przez co stają się bardziej konkurencyjni. Dodatkowo obniżają swoje koszty, gdyż mogą zmniejszyć ilość nakładów, aby obsłużyć większą ilość spraw zachowując najwyższe standardy.
 
Od 2000 roku realizujemy projekty o strategicznym znaczeniu dla naszych Klientów w całej Europie. Jesteśmy jednym z liderów tego typu rozwiązań w Polsce. Zatrudniamy 30 osób, w tym 20 specjalistów z zakresu Document Management System oraz Business Process Management. Nasze kompetencje potwierdzone są certyfikatami Oracle, Microsoft, IBM oraz innych instytucji i Partnerów Biznesowych.

 

Centrala firmy CONTMAN mieści się w Poznaniu. Pracujemy również w naszym oddziale w Warszawie, który mieści się w Warszawskim Centrum Finansowym. Tam też znajduje się część zespołów wsparcia technicznego oraz doradztwa biznesowego.

 

Przychody firmy CONTMAN w 2013 roku wyniosły ponad 7,22 mln zł. Około 50% stanowią przychody ze świadczonych usług.