Jak tanio, szybko i efektywnie skanować i bezpiecznie udostępniać dokumenty

Przy użyciu CONTMAN Document Processing (DP) dokumenty są bardzo szybko i z najwyższą jakością zamieniane na postać elektroniczną. Proces ten jest w pełni automatyczny niezależnie od ich formatu, grubości czy jakości. Dzięki temu przetworzenie nawet olbrzymiej ilości dokumentów jest bardzo szybkie, skuteczne, a przede wszystkim tanie.

CONTMAN DP pracuje w architekturze sieciowej, dzięki czemu dokumenty mogą być przetwarzane (skanowane, importowane z innych źródeł) i opisywane na jednym lub wielu podłączonych do sieci komputerowej stanowiskach. Praca podczas przetwarzania dokumentów jest dzielona według potrzeb i obciążenia. Elastyczny i dynamiczny sposób licencjonowania aplikacji sprzyja również rozładowywaniu chwilowych, zwiększonych obciążeń.

Doskonale rozumiemy, że oprócz skutecznego zeskanowania czy zaimportowania dokumentu, niezwykle ważne jest jego właściwe opisanie za pomocą słów kluczowych, by w przyszłości mógł być w szybki sposób odnaleziony. CONTMAN DP umożliwia efektywne opisanie skanowanego dokumentu z użyciem najnowszych technologii takich jak dowolne kody kreskowe (jedno i dwuwymiarowe), OCR (odczyt pisma drukowanego), ICR (odczyt pisma ręcznego), integracje z bazami danych itp. Dzięki temu najbardziej czasochłonny etap (jakim jest opisanie dokumentu) jest skracany do minimum.

Po zeskanowaniu i opisaniu metadanymi, jedną z możliwości jego dalszego przetwarzania jest umieszczenie dokumentu w elektronicznym repozytorium CONTMAN Archive lub Microsoft SharePoint . CONTMAN Archive czuwa nad bezpiecznym przesyłem, dzięki czemu żadne przerwy w transmisji, awarie sieci komputerowej czy zasilania nie spowodują konieczności ponownego przetwarzania dokumentów. Po przesłaniu do elektronicznego archiwum dokument może automatycznie zainicjować proces w CONTMAN Workflow. Wszystkie moduły przetwarzające dokumenty CONTMAN DIRECTOR są perfekcyjnie zsynchronizowane, ponieważ są spójną całością dostarczaną od jednego producenta - CONTMAN.