Jak bez inwestycji w sprzęt i oprogramowanie usprawnić zarządzanie sprawami firmy

Wybierając nasze rozwiązania nie trzeba ponosić żadnych kosztów inwestycyjnych. Całość rozwiązań CONTMAN może być udostępniona jako usługa (SaaS – Software as a Service) działająca w chmurze. Dzięki temu nasze rozwiązania zawsze są dopasowane do potrzeb naszych Klientów. 

Klienci, którzy korzystają z rozwiązań firmy CONTMAN w modelu SaaS otrzymują tylko te usługi, których rzeczywiście potrzebują i płacą tylko za te, które wykorzystują.

Dostarczanie rozwiązań CONTMAN DIRECTOR w modelu SaaS jest odpowiedzią na wymagania naszych Klientów związane ze specyfiką czy strategią ich działalności oraz zmieniającą się skalą potrzeb. W miarę rozwoju biznesu, zapotrzebowanie firm na wykorzystywanie rozwiązania CONTMAN DIRECTOR rośnie, zwłaszcza w kwestii przetwarzanych dokumentów, realizowanych procesów biznesowych czy użytkowników korzystających z systemu. Właśnie z myślą o takich firmach został przygotowany model SaaS.  Taki model biznesowy dostarczania rozwiązań informatycznych jest również często wykorzystywany przez organizacje, które działają globalnie, a na lokalnym polskim rynku mają ograniczone możliwości implementacji rodzimych rozwiązań informatycznych we własnych strukturach.

Jesteśmy przygotowaniu do rozmowy z Państwem na temat najbardziej dogodnego i efektywnego z Państwa punktu widzenia modelu dostarczania rozwiązań CONTMAN. Rozwiązania w modelu SaaS udostępniane są z CONTMAN Data Center, gdzie podlegają najwyższym wymogom bezpieczeństwa. Z naszych rozwiązań dostarczanych jako usługa korzystają banki, ubezpieczyciele, dostawcy mediów i przedsiębiorstwa.

Podsumowując, dokonując wyboru SaaS jako modelu biznesowego współpracy z CONTMAN, nasi Klienci przy minimalnych kosztach mogą właściwie natychmiast zacząć korzystać z oferowanych rozwiązań.

W opisany powyżej sposób współpracujemy już z kilkudziesięcioma Klientami, a ich liczba stale rośnie. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy z wykorzystaniem modelu biznesowego SaaS.

Informacje powiązane:
Dlaczego Klienci wybierają rozwiązania w chmurze?