CONTMAN Forum

CF kwadratowySzanowni Państwo,

bardzo dziękujemy za Państwa udział w Konferencji CONTMAN Forum. Niewątpliwie była ona bardzo ważnym wydarzeniem w historii naszej Firmy. Wiele czasu oraz zaangażowania włożyliśmy w jej zorganizowanie, a to że spotkaliśmy się z Państwem w tak licznym gronie oraz w tak dobrej atmosferze pozwala nam sądzić, że impreza ta była bardzo udana.

 

Cieszymy się, że mogliśmy się z Państwem spotkać, porozmawiać i wymienić poglądy. Z informacji zwrotnych jakie zebraliśmy jeszcze podczas trwania Konferencji wynika, że zainteresowaliśmy Państwa nie tylko zagadnieniami związanymi z wykorzystaniem metodyki Agile do prowadzenia projektów informatycznych, ale również możliwościami jakie niesie ze sobą nowa wersja systemu CONTMAN DIRECTOR.

 

Niedługo zamieścimy wybrane prelekcje na naszym kanale YouTube, o czym Państwa poinformujemy. Tymczasem, jeżeli zechcą Państwo podzielić się z nami swoimi wrażeniami, przeżyciami czy przemyśleniami z Konferencji zachęcamy do ich zamieszczenia w naszym profilu na LinkedIn lub Facebook.

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Albert Ziarko
Dyrektor ds. Sprzedaży