Biegniemy po “Koronę Dąbrówki”

Poza prowadzeniem firmy, tworzeniem produktów i ich wdrażaniu lubimy biegać. Dlaczego? Każdy z nas ma swoje powody. Przede wszystkim chodzi o zdrowie ale nie tylko.

Zazwyczaj na imprezę biegową trzeba gdzieś dojechać. Dzisiaj “przyszła” ona do nas. W okolicy gdzie mieszkamy  zorganizowany został bieg “O Koronę Dąbrówki”. Bieg ten odbywa się już od kilku lat i cieszy się coraz większą popularnością. W tym roku zapisy zostały zamknięte na 4 dni przed startem, a w biegu wzięło udział 500 osób.

Jeszcze dwa dni przed startem byliśmy na ważnych rozmowach z jedną z największych grup  kapitałowych w Polsce. Jakież było nasze zaskoczenie, kiedy zaraz po powitaniu pierwszymi pytaniami były … te dotyczące treningów biegowych, udziału w Orlen Maraton czy Półmaratonie Poznańskim? Właściwie moglibyśmy o tym rozmawiać przez całe spotkanie, tematów pewnie by nie zabrakło. Zapewne omówilibyśmy najlepsze modele butów biegowych, najbliższe starty, treningi czy … leczenie kontuzji – w naszym wieku coraz częstsze.

Te kilka zdań na temat biegania wprowadziło miłą atmosferę spotkania. Ustawiło najwyższy, “maratoński poziom” rozmów, ale również wzajemnego szacunku i … zaufania. Niesamowite jak bieganie może przełamać wiele barier.

Wracając do dzisiejszego biegu. Naszą firmę  reprezentowała “mocna” ekipa. Wystartował bowiem cały Zarząd – Tomek i Krzysiek. Nie do przecenienia było wsparcie naszych małżonek.

Osiągnięte wyniki były … zbliżone do oczekiwań. Przy tej okazji gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz organizatorom. Drodzy Biegacze, jeżeli mielibyście sugestie w jakich biegach powinniśmy wystartować, napiszcie do nas: Tomek , Krzysiek . My już dzisiaj zapraszamy na Poznań Maraton, który odbędzie się 13 października 2013.

Krzysztof Wiśniewski CEO

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz