fbpx
CONTMAN API

Możliwość integracji z systemami biznesowymi i zewnętrznymi źródłami danych w przypadku rozwiązań wspierających procesy biznesowe w organizacjach stała się aktualnie ich cechą obowiązkową. W CONTMAN doskonale to rozumiemy. Cały ekosystem naszych rozwiązań zapewnia nowoczesne, sprawdzone i wydajne mechanizmy integracji oraz elastyczny dostęp do dokumentów.

Najważniejsze korzyści CONTMAN API:
  • Optymalizacja kosztów realizacji procesów biznesowych w organizacji, dzięki szerokim możliwościom implementacji rozwiązań CONTMAN w korporacyjnej architekturze IT.
  • Skrócenie czasu wyszukiwania dokumentów i spraw w organizacji poprzez umożliwienie dostępu do nich z poziomu systemów biznesowych.
  • Zapewnienie najwyższej jakości danych dostarczanych przez rozwiązania CONTMAN do systemów dziedzinowych.
Najważniejsze możliwości CONTMAN API: rozwiązania
  • CONTMAN API zapewnia elastyczny dostęp do dokumentów, danych, procesów i zadań w czasie rzeczywistym bez konieczności tworzenia infrastruktury technicznej i kosztownej bazy danych.
  • Precyzyjnie udokumentowane metody oraz transfer wiedzy do zespołów IT po stronie naszych Klientów, zapewnia im możliwość samodzielnej realizacji integracji z systemami biznesowymi.
  • Rozwiązania CONTMAN przygotowane są do pobierania danych z zewnętrznych źródeł oraz ich przekazywania do innych systemów.
  • Uprawnienia użytkowników mogą być przechowywane w bazie danych systemu CONTMAN DIRECTOR lub po stronie systemów dziedzinowych w organizacji.
Dowiedz się więcej !
Jakie umowy i dokumenty można podpisywać elektronicznie?
Technologia i zastosowanie
  • System CONTMAN DIRECTOR działa w przeglądarce internetowej. Rozwiązanie jest niezależne od systemu bazy danych (możliwe jest wykorzystanie np. MS SQL, Oracle, MySQL) oraz systemu operacyjnego serwera (możliwe jest wykorzystanie platformy Windows lub Linux).
  • Posiadamy szerokie doświadczenie związane z integracją z innymi rozwiązaniami, np. z SAP, Microsoft (Dynamix AX, SharePoint), Comarch, Asseco, SAGE, Teta, dedykowanymi systemami bankowymi i logistycznymi.
  • Wszystkie funkcje API opisane są w czytelny sposób wraz z przykładami ich zastosowania. Dzięki temu są bardzo łatwe w ich wykorzystaniu i stworzeniu praktycznie dowolnych integracji.
Rozwiązania dedykowane

Wybierz rozwiazanie której najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, dzięki temu szybko osiągnij zamierzone cele.

Nadal pracujesz w tradycyjny sposób?
Umów rozmowę - opowiemy i pokażemy, jakie korzyści płyną z zastosowania integracji i automatycznej wymiany danych.
Sprawdź także

Przeczytaj również

Nasi klienci
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera