OpenText™ Extended ECM dla Microsoft® Office 365™

OpenText™ Extended ECM dla Microsoft® Office 365™ integruje pakiet Office 365 ze scentralizowaną platformą zarządzania treścią i innymi kluczowymi aplikacjami. Zapewnia ciągły przepływ informacji, umożliwia dostęp do dokumentów i danych potrzebnych do realizacji zadań, współpracy i podejmowania decyzji.

go digital !
Dlaczego warto wybrać OpenText Extended ECM dla Microsoft Office 365?
 • Udostępnia dokumenty i dane Microsoft Office 365
  Automatycznie integruje dokumenty i dane Office 365 ze strukturą zarządzania treścią w przedsiębiorstwie oraz zarządza cyklem ich życia i udostępniania w różnych systemach.
 • Umożliwia natychmiastowy dostęp do dokumentów i danych z różnych systemów
  Automatycznie pobiera i wyświetla informacje biznesowe z innych wiodących rozwiązań takich jak Salesforce czy SAP. Wszystko to możliwe jest bezpośrednio z każdej aplikacji pakietu Office.
 • Integruje się z Microsoft Information Protection (MIP)
  Chroni każdą informację przychodzącą i wychodzącą, zarządza dostępem oraz zapobiega wyciekom danych za pomocą Microsoft Information Protection (MIP).
 • Współpracuje z aplikacją Teams
  Przechwytuje, klasyfikuje i zapewnia pełne zarządzanie cyklem życia dokumentów, w tym czatu, plików i stron wiki, utworzonych w usłudze Teams.  Umożliwia udostępnianie tych treści innym osobom i procesom, które mogą tego potrzebować.
Dowiedz się więcej !
Jakie umowy i dokumenty można podpisywać elektronicznie?
go digital !
Jakie korzyści dla biznesu może przynieść rozwiązanie Extended ECM dla usługi Microsoft Office 365?
 • Ułatwia pracę i zwiększa efektywność
  Przechowując informacje w bezpiecznym repozytorium OpenText, umożliwia pełny wgląd w procesy biznesowe i powiązaną zawartość bezpośrednio z pakietu Office.
 • Gwarantuje dostęp do bieżących i historycznych danych Microsoft Office 365 Teams
  Automatycznie archiwizuje i przechowuje dokumenty i dane podczas tworzenia nowego zespołu i jego pracy. Udostępnia informacje również po ukończeniu prac i usunięciu zespołu.
 • Chroni dokumenty i dane
  Zapewnia kontrolę nad każdą treścią od momentu jej utworzenia. Rejestruje wszelkie zmiany w całym procesie współpracy i umożliwia ich audyt.
 • Dostęp lokalny i online
  Wspiera hybrydowe modele pracy. Umożliwia pracę online i lokalnie.
go digital !
Najważniejsze właściwości
 • Pełna integracja z usługami Microsoft Office 365
  Rozbija silosy, ujednolica procesy i zawartość usług, takich jak Teams, Outlook i SharePoint, oraz zwiększa wydajność.
 • Integracja z interfejsem SharePoint
  Umożliwia użytkownikom przeszukiwanie zawartości bezpośrednio w interfejsie użytkownika SharePoint oraz natychmiastowy dostęp do dokumentów i danych, również tych, które nie są przechowywane w programie SharePoint.
 • Współtworzenie i współpraca w czasie rzeczywistym
  Oferuje wielu użytkownikom możliwość jednoczesnego tworzenia i edycji dokumentów przechowywanych w OpenText Extended ECM dla Office 365.
 • Tworzenie biznesowego obszaru roboczego
  Oferuje wirtualną reprezentację procesu biznesowego, w której użytkownicy mogą bezpośrednio zapisywać, uzyskiwać dostęp i udostępniać zawartość pakietu Office wszystkim interesariuszom.
 • Elektroniczna archiwizacja i zarządzanie treścią
  Dodaje funkcje inteligentnego wyszukiwania, automatyzacji, archiwizacji i synchronizacji w celu zarządzania zgodnością i bezpieczeństwem ważnych informacji biznesowych w interfejsach użytkownika firmy Microsoft.
Elektroniczna archiwizacja i obieg dokumentów

Obniż koszty, podwyższ jakość i przyśpiesz obsługę klientów oraz zagwarantować bezpieczeństwo dokumentów i danych. Wdróż najlepszy system elektronicznej archiwizacji i obiegu dokumentów.

Sprawdź także
Nasi klienci
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera
Formularz kontaktowy
Napisz maila lub zadzwoń
Kontakt