Specjalista ds. wsparcia i wdrożeń | 7 500 – 10 000 PLN netto + VAT

Od ponad 20 lat dostarczamy rozwiązania pozwalające cyfryzować dokumenty i procesy w organizacjach. W 2021 roku nawiązaliśmy współpracę z Autenti oraz WEBCON, dzięki czemu oferujemy najlepsze zintegrowane systemy w obszarze paperless.

Naszą misją jest ograniczenie użycia papieru w procesach biznesowych.  Z rozwiązań CONTMAN do podpisywania dokumentów w formie elektronicznej korzystają m.in. przedstawiciele handlowi w branży FMCG. Dzięki temu proces rozliczeń z partnerami biznesowymi został znacznie skrócony i uszczelniony.

Jeśli chcesz mieć wpływ na usprawnienie procesów, a także brać udział w tworzeniu wygodnych, bezpiecznych i ekologicznych rozwiązań dla biznesu, spójrz na zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dołączając do nas jako specjalista:

  • będziesz budował/konfigurował podprocesy aplikacji BPS pod wymagania biznesowe w Designer Studio korzystając z zewnętrznych źródeł danych
  • instalował i konfigurował u klientów rozwiązania wspierające tworzenie oraz archiwizowanie dokumentów
  • będziesz wspierał klienta w rozwiązywaniu problemów związanych z utrzymaniem aplikacji — od Twojej pracy zależeć będzie zadowolenie tysięcy pracowników największych korporacji w Polsce i na świecie
  • zarządzał licencjami, zasobami i infrastrukturą IT
  • przeprowadzał szkolenia dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • tworzył dokumentację wdrożeniową

Dołącz do nas, jeżeli:

  • problemy rozwiązujesz, a nie je tworzysz:) – jesteś nastawiony/a na samodzielnie diagnozowanie i skuteczne rozwiązywanie problemów
  • jesteś „leniwy/a” – szkoda Ci czasu na wykonywanie powtarzalnych czynności, które można zoptymalizować
  • chcesz się rozwijać – codziennie, proaktywnie zdobywasz wiedzę z obszarów, które wcześniej nie były Ci znane
  • jesteś samodzielny/a i asertywny/a – potrafisz planować swoją pracę, ustalać priorytety i reagować na zmiany
  • lubisz pracować z ludźmi i dla ludzi – niezależnie, czy jest to Twój współpracownik, czy klient zewnętrzny
  • wyróżnia Cię analityczne myślenie – potrafisz dostrzec zależności między z pozoru niezwiązanymi problemami
  • w swoim co najmniej 2-letnim doświadczeniu realizowałeś/aś takie zadania jak (lub wiesz jak to zrobić):
    • wdrożenia systemów u klientów i wsparcie powdrożeniowe, również w jęz. angielskim
    • konfigurowanie  serwerów bazodanowych (MySQL, Oracle, MS SQL) – tworzenie zapytań i skryptów, mierzenie wydajności serwerów baz danych
    • wspierałeś zdalnie użytkowników, wykorzystując SSH i RDP
    • konfigurowanie różnorodnych usług:  VPN;  Active Directory i OpenLDAP czy serwera HTTP (Apache/ nginx); usług Cloud
    • rozwiązywanie problemów wszelakich w systemach operacyjnych Linux/Windows
    • stawianie środowisk, maszyn wirtualnych (znajomość Oracle VM VirtualBox, VMware), korzystanie z narzędzi developerskich, interpretowanie logów systemowych
    • weryfikowanie poprawności instalacji po wdrożeniu (przede wszystkim testy integracyjne oraz porównywanie wersji)
  • Będzie to Twoim dużym plusem, jeżeli masz doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań low-code, a zdecydowaną przewagą, jeżeli wdrażałeś/aś WEBCON BPS

W zamian chcemy zaoferować Ci:

  • wynagrodzenie w przedziale 7 500  – 9 500 zł netto na B2B/ekwiwalent na UoP (mid); powyżej 10.000 zł netto (senior)
  • urlop 20/26 – dniowy + dodatkowe 30 dni przerwy w świadczeniu usług, gdy zachorujesz w przypadku umowy na B2B
  • uporządkowane środowisko pracy – Twój zakres obowiązków będzie jasny, a szkolenia i nowe wdrożenia zaplanowane w czasie
  • udział w programie certyfikacyjnym Webcon
  • pełną autonomię i „brak wrzutek” – zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne zgłoszenia trafią do kolejki w Jirze
  • cotygodniową lekcję języka angielskiego
  • roczny budżet szkoleniowy, którym samodzielnie będziesz zarządzać
  • sprzęt i dostęp do narzędzi/systemów niezbędnych do pracy
  • raz na miesiąc/dwa firmowe spotkania integracyjne oraz cotygodniowy budżet „knajpkowy” w węższym gronie
  • zdalny ONboarding 2.0 – wdrożymy Cię do pracy w naszym autorskim systemie szkoleniowym
Co oferujemy
ONboarding 2.0 - wsparcie na starcie
budżet szkoleniowy
biuro w centrum Poznania
karta sportowa i rozgrywki FIFY
praca zdalna
imprezy integracyjne
sprzęt do pracy (laptop, telefon)
Jak rekrutujemy
1. Weryfikujemy Twoje CV
2. Wysyłamy Ci zadanie lub umawiamy się na krótką rozmowę telefoniczną
3. Zapraszamy Cię na rozmowę z przedstawicielami zespołu
4. Zapraszamy Cię na rozmowę z członkiem Zarządu
5. Zapraszamy Cię do współpracy
Bądź na bieżąco