WEBINARIUM – O digitalizacji przy kawie. 4. Co w eHR piszczy? Digitalizacja dokumentacji pracowniczej w 2022 roku.


Zapraszamy na czwarte spotkanie z cyklu “O digitalizacji przy kawie”.
Weź udział w dyskusji na temat digitalizacji oraz poznaj zdanie naszych ekspertów Marty Majewskiej, Alberta Ziarko i Krzysztofa Wiśniewskiego.
Już 8 grudnia, o godz.10:00 spotkamy się na żywo, aby porozmawiać na temat “ Co w eHR piszczy? Digitalizacja dokumentacji pracowniczej w 2022 roku.”

Nasi eksperci z #CONTMAN będą dyskutowali m.in, o tym:

  • Czy duże organizacje są zainteresowane digitalizacją dokumentów pracowniczych?
  • Kiedy jest dobry moment na rozpoczęcie digitalizacji dokumentów?
  • Jakie są wymierne korzyści elektronizacji dokumentacji na podstawie konkretnych przykładów

Udział w webinarium jest bezpłatny!
Czas spotkania – 25 minut.

ZAPISZ SIĘ!

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

NASI EKSPERCI:

Krzysztof Wiśniewski – Ukończył studia na Politechnice Zielonogórskiej, gdzie obronił pracę magisterską w temacie usprawnienia procesów biznesowych Workflow. Uczestniczył w jednej z pierwszych instalacji rozwiązań archiwizacji i zarządzania dokumentami DMS w Polsce. Jest odpowiedzialny za wspieranie kluczowych klientów w digitalizacji ich procesów i dokumentów. Odpowiada za bieżące kierowanie spółką jako CEO.

Albert Ziarko – Specjalista z zakresu rozwiązań optymalizujących procesy obiegu dokumentów. Od kilkunastu lat uczestniczy w projektach wdrażania rozwiązań klasy ECM (Enterprise Content Management), DMS (Document Management Systems) oraz Paperless w największych organizacjach w Polsce. 

Marta Majewska (Host)- Business Development Manager. Współpracowała w zakresie optymalizacji kosztów (intelligent spend) z klientami z listy Top 100 przedsiębiorstw w Polsce. Uczestniczyła w projektach digitalizacji  procesów zakupowych, przeprowadzonych w ponad 200 jednostkach samorządowych.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz