Współpraca z kancelarią Raczkowski sp.k.


Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z kancelarią Raczkowski sp.k w zakresie rekomendacji rozwiązania CONTMAN e-teczka Pracownika oraz realizacji wdrożeń w organizacjach na polskim rynku. Tym samym CONTMAN dołączył do grona podmiotów biorących udział w inicjatywie znanej szerzej jako “HR bez papieru” (#hrbezpapieru).

CONTMAN e-teczka Pracownika to rozwiązanie, które wspiera zarówno ewidencyjny jak i procesowy wymiar zarządzania dokumentacją pracowniczą. W tym pierwszym aspekcie umożliwia przede wszystkim przechowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej w postaci elektronicznej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej („Rozporządzenie”).

CONTMAN e-teczka Pracownika zapewnia ponadto:

  • Archiwizowanie elektronicznych dokumentów w postaci plików PDF lub plików graficznych (np. tiff, jpg, bmp) wraz z opisem (metadane dokumentu) z podziałem na odpowiednie kategorie biznesowe (np. część A, część B itp.).
  • Bezpieczny dostęp do dokumentów dla uprawnionych użytkowników z poziomu przeglądarki internetowej.
  • Wyszukiwanie i wyświetlanie dokumentów w formie elektronicznej na podstawie metadanych.
  • Numerację dokumentów zgodnie z obecnie obowiązującymi aktami prawnymi.
  • Możliwość odszukiwania dokumentów na podstawie wszystkich, uzupełnionych na etapie dodawania dokumentu informacji, jak również wyświetlanie wszystkich dokumentów przypisanych do danego pracownika.
  • Eksport danych pracowniczych zgodny z formatem określonym w Rozporządzeniu.

Nawiązanie współpracy z tak znaną i renomowaną kancelarią jak Raczkowski sp.k w, specjalizującą się m.in. w zakresie prawa pracy, a tym samym niejako stanie się częścią cieszącej się uznaniem inicjatywy pt. “HR bez papieru” to ogromne wyróżnienie dla oferowanego przez CONTMAN rozwiązania oraz zespołu, dedykowanego do prowadzenia projektów doradczo – wdrożeniowych. Zdobyte uznanie ekspertów w dziedzinie prawa już skutkuje przygotowaniem wspólnej oferty zapewniającej elastyczny model dostarczenia rozwiązania CONTMAN e-teczka Pracownika do wszystkich organizacji niezależnie od ich wielkości. – podsumowuje Albert Ziarko – Dyrektor Sprzedaży w firmie CONTMAN.

Poznaj nasze rozwiązania!

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz