fbpx

O nas

Ponad 20 lat doświadczeń w digitalizacji dokumentów i procesów w przedsiębiorstwach i instytucjach.

CONTMAN Sp. z o. o. jest firmą informatyczną z ponad 20 letnią historią tworzenia najlepszych rozwiązań Enterprise Content Management (ECM) oraz Digital Transaction Management (DTM). Jesteśmy liderem w dziedzinie doradztwa i wdrażania tego typu rozwiązań w Europie. Zatrudniamy 30 pracowników – najwyższej klasy specjalistów z zakresu analiz procesów sprzedażowych, obsługi klientów, backoffice oraz opracowywania i wdrażania transformacji cyfrowych dla średnich i duży przedsiębiorstw oraz instytucji.  Nasze kompetencje i doświadczenie potwierdzone są licznymi referencjami.

Posiadamy profesjonalny zespół analityków i wsparcia, który obsłużył już ponad 170 klientów w całej Europie. Świadczymy profesjonalne usługi analiz i doradztwa przy opracowaniu i wdrażaniu tego typu rozwiązań.

Centrala firmy CONTMAN mieści się w Poznaniu. Pracujemy również w oddziale w Warszawie. Tam też znajduje się część zespołów wsparcia technicznego oraz doradztwa biznesowego.

Rozwiązanie CONTMAN DIRECTOR wdrożyliśmy w wielu sektorach gospodarki takich jak: instytucje finansowe w tym banki i ubezpieczyciele, telekomunikacja, media, transport, logistyka, dystrybucja, produkcja, FMCG oraz sektor publiczny.

Zespół CONTMAN wykonał jedne z największych wdrożeń rozwiązań DMS w Polsce (1,2 mld dokumentów, 15 tys użytkowników on-line). Doradził i wdrożył optymalizacje procesów elektronicznego podpisywania dokumentów dla ponad 500 przedstawicieli handlowych.

CONTMAN posiada niezbędny potencjał ekonomiczny i techniczny, a także wykwalifikowany personel do realizacji największych projektów wdrożeniowych.

Zespół analiz i doradztwa
Wysoko wykwalifikowani analitycy doradzający jak zoptymalizować procesy biznesowe i zamienić je na w pełni elektroniczne.
Zespół wdrożeniowy
Doświadczeni Project Managerowie i techniczny, którzy szybko i sprawnie wdrażają rozwiązania.
Zespół wsparcia technicznego
Kompetentni i doświadczeni inżynierowie wsparcia, którzy wspierają Klientów i odpowiadają na pytania oraz rozwiązaują ewentualne problemy.
Nasz zespół

Kompetencje i ogromne doświadczanie

Krzysztof Wiśniewski
Krzysztof Wiśniewski
Prezes, CEO

Ukończył studia na Politechnice Zielonogórskiej, gdzie obronił pracę magisterską w temacie usprawnienia procesów biznesowych Workflow. Uczestniczył w jednej z pierwszych instalacji rozwiązań archiwizacji i zarządzania dokumentami DMS w Polsce. Jest odpowiedzialny za bieżące kierowanie spółką jako CEO.

Tomasz Czubkowski
Tomasz Czubkowski
Prezes, CTO

Ukończył studia na Politechnice Zielonogórskiej. Odpowiedzialny za projekty przetwarzania i archiwizacji dokumentów od 1993 roku. W CONTMAN jest odpowiedzialny za pion techniczny jako CTO. Pasjonat Agile, w tym metodyki Scrum, Kanban i zagadnień motywacji. Sygnatariusz Agile Manifesto.

Od 2000 roku pomagamy naszym Klientom w digitalizacji

Usprawniamy procesy, eliminujemy koszty i zwiększamy sprzedaż

Udostępniliśmy moduł CONTMAN e-Sign, dzięki któremu Klienci i ich kontrahenci mogą z dowolnego miejsca i na dowolnym. urządzeniu elektronicznie podpisywać dokumenty.

Wdrożyliśmy pierwsze w Polsce rozwiązanie do elektronicznego podpisaowania kontraktów przy wykorzystaniu podpisu biometrycznego.

Wprowadziliśmy możliwość składania elektronicznych podpisów biometrycznych przy pomocy urządzeń WACOM.

CONTMAN DIRECTOR zostaje udostępniony dla pierwszych Klientów.

Podjęliśmy decyzję o stworzeniu nowego rozwiązania CONTMAN DIRECTOR, który zastąpił ALTAIR.

Let’s go paperless

Wprowadzamy na rynek elektroniczny obieg dokumentów.

Wprowadzamy na rynek moduł skanowanie dokumentów.

Wprowadzamy na rynek moduł elektronicznego archiwum – ALTAIR 1.0

CONTMAN & Digital Banking

Krzysztof Wiśniewski (CEO) oraz Tomasz Czubkowski (CTO) utworzyli firmę, której misją jest pełna digitalizacja dokumentów oraz procesów w przedsiębiorstwach i instytucjach.

Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera