Wybierz nas i wiodącą w branży platformę Low-Code
Wybierz sprawdzonego partnera i najlepszą platformę Low-Code
GO CONTMAN ! GO LOW-CODE !
Zamień wielkie pomysły w aplikacje

Od ponad 20 lat. OutSystems i CONTMAN pomaga klientom przekształcać wielkie pomysły w doskonałe oprogramowanie i sprawne rozwiązania. A oprogramowanie, które zostało zbudowane 20 lat temu, nadal działa na OutSystems.

Platforma low-code łączy projektowanie, kodowanie i wdrażanie w jednym systemie, który radykalnie upraszcza proces tworzenia oprogramowania o krytycznym znaczeniu dla biznesu, zapewniając jego stałą dostępność i aktualność.

Forester - The Total Economic Impact Of OutSystems
Pobierze raport i dowiedz się więcej o oszczędnościach i korzyściach płynących z wykorzystania platformy OutSystems
GO CONTMAN ! GO LOW-CODE !
Radykalnie uproszczone wytwarzanie

Platforma OutSystems, wzbogacona o sztuczną inteligencję na każdym kroku, odblokowuje złożoność, dzięki czemu programiści mogą robić to, co potrafią najlepiej – tworzyć. Klienci OutSystems i CONTMAN opracowują i zmieniają aplikacje w ciągu tygodni, a nie miesięcy, i wdrażają je jednym kliknięciem, jednocześnie korzystając z ciągłych i automatycznych aktualizacji wszystkich aplikacji i bazowych technologii.

GO CONTMAN ! GO LOW-CODE !
Uwolniona innowacja

Od aplikacji, które ratują życie, po te, które przetwarzają pożyczki za pomocą kilku kliknięć, klienci używają OutSystems, aby urzeczywistniać swoje wizje. Rozwój oparty na bogatym wachlarzu doświadczeń sprzyja kreatywności i współpracy, dzięki czemu CONTMAN i jego klienci tworzą przypadki użycia i krytyczne dla biznesu aplikacje w najwyższym standardzie, które można skalować do milionów użytkowników.

GO CONTMAN ! GO LOW-CODE !
Doładowana wydajność

OutSystems zapewnia najnowszą technologię chmurową, niespotykaną elastyczność i całkowicie nowe środowisko programistyczne, dzięki którym zespoły programistów naszych klientów mogą być 10 razy bardziej wydajne. Klienci mogą kontrolować cały cykl rozwoju, wdrażając, zarządzając, monitorując i uruchamiając aplikacje z prędkością światła.

GO CONTMAN ! GO LOW-CODE !
Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej:

  • jak tworzymy i wdrażamy aplikacje w oparciu o platformę low-code
  • o korzyściach z jej zastosowania

Umów rozmowę lub video-prezentację>>

PLATFORMA #1 LOW-CODE
TWORZYMY I WDRAŻAMY APLIKACJE BIZNESOWE

Dowiedz się w jaki sposób szybko i sprawnie tworzymy i wdrażamy aplikacje biznesowe dzięki wykorzystaniu #1 platformy Low-code

Dowiedz się więcej!
Umów rozmowę - opowiemy i pokażemy, jak tworzymy aplikacje i portale w technologii Low-Code i wdrażamy je u klientów.
Sprawdź także
Nasi klienci
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera
Formularz kontaktowy
Napisz maila lub zadzwoń
Kontakt