fbpx
Integracje z systemami pracującymi w firmie
Zapewnienie automatycznej wymiany danych i dokumentów przy użyciu interfejsów API

Możliwość integracji z systemami biznesowymi i zewnętrznymi źródłami danych w przypadku rozwiązań wspierających procesy biznesowe w organizacjach stała się aktualnie ich cechą obowiązkową. W CONTMAN doskonale to rozumiemy. Cały ekosystem naszych rozwiązań zapewnia nowoczesne, sprawdzone i wydajne mechanizmy integracji.

go digital !
Najważniejsze korzyści automatycznej wymiany danych:
  • Optymalizacja kosztów realizacji procesów biznesowych w organizacji, dzięki szerokim możliwościom implementacji rozwiązań CONTMAN w korporacyjnej architekturze IT.
  • Skrócenie czasu wyszukiwania dokumentów i spraw w organizacji poprzez umożliwienie dostępu do nich z poziomu systemów biznesowych.
  • Zapewnienie najwyższej jakości danych dostarczanych przez rozwiązania CONTMAN do systemów dziedzinowych.
go digital !
Najważniejsze możliwości rozwiązania automatycznego wymienienia danych:
  • CONTMAN API zapewnia elastyczny dostęp do dokumentów, danych, procesów i zadań w czasie rzeczywistym bez konieczności tworzenia infrastruktury technicznej i kosztownej bazy danych.
  • Precyzyjnie udokumentowane metody oraz transfer wiedzy do zespołów IT po stronie naszych Klientów, zapewnia im możliwość samodzielnej realizacji integracji z systemami biznesowymi.
  • Rozwiązania CONTMAN przygotowane są do pobierania danych z zewnętrznych źródeł oraz ich przekazywania do innych systemów.
  • Uprawnienia użytkowników mogą być przechowywane w bazie danych systemu CONTMAN DIRECTOR lub po stronie systemów dziedzinowych w organizacji.
To może Cię zainteresować
Elektroniczne podpisywanie umów na gruncie polskiego prawa
go digital !
Technologia i zastosowanie automatycznej wymiany danych:
  • System CONTMAN DIRECTOR działa w przeglądarce internetowej. Rozwiązanie jest niezależne od systemu bazy danych (możliwe jest wykorzystanie np. MS SQL, Oracle, MySQL) oraz systemu operacyjnego serwera (możliwe jest wykorzystanie platformy Windows lub Linux).
  • Posiadamy szerokie doświadczenie związane z integracją z innymi rozwiązaniami, np. z SAP, Microsoft (Dynamix AX, SharePoint), Comarch, Asseco, SAGE, Teta, dedykowanymi systemami bankowymi i logistycznymi.
  • Wszystkie funkcje API opisane są w czytelny sposób wraz z przykładami ich zastosowania. Dzięki temu są bardzo łatwe w ich wykorzystaniu i stworzeniu praktycznie dowolnych integracji.
Nadal pracujesz w tradycyjny sposób?
Umów rozmowę - opowiemy i pokażemy, jakie korzyści płyną z zastosowania integracji i automatycznej wymiany danych.
Sprawdź także
Nasi klienci
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera