Platformy elektronicznego podpisu

Oferujemy i wdrażamy platformy elektronicznego podpisu

GO DIGITAL !
Platforma Autenti

Autenti to polska firma, która od 2014 roku oferuje rozwiązania umożliwiające podpisywanie dowolnych dokumentów online, na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Szybkość, wygoda, bezpieczeństwo i zgodność z przepisami prawa to cechy charakterystyczne Autenti. Platforma pełni rolę zaufanej strony trzeciej – gwarantuje autentyczność podpisanych dokumentów i zabezpiecza informacje w procesie podpisywania umowy.

GO DIGITAL !
Platforma DocuSing

DocuSign to pionier w rozwoju technologii podpisu elektronicznego. Pomaga organizacjom automatyzować sposób, w jaki przygotowują, podpisują, działają na podstawie umów i zarządzają nimi.

DocuSign oferuje eSignature: najlepszy na świecie sposób elektronicznego podpisywania na praktycznie każdym urządzeniu, z niemal dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

GO DIGITAL !
Platforma SigningServices

SigningServices zapewnia cyfryzację procesów biznesowych oferując innowacyjne rozwiązania integracji cyfrowych usług zaufania, tj. e-tożsamość, e-podpis, e-pieczęć, znacznik czasu itp.
Technologie te pomagają firmom szybciej osiągać cele biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa informacji, poufności danych i zgodności z przepisami.

Dowiedz się więcej !
Jakie umowy i dokumenty można podpisywać elektronicznie?
Elektroniczne podpisywanie dokumentów

Podpisuj elektronicznie dokumenty w procesach biznesowych nie wychodząc z domu lub biura. Lokalnie w swojej infrastrukturze IT lub w chmurze.

Sprawdź także

Przeczytaj również

CONTMAN Digital Signature – udostępniamy zawieranie zgodnych z prawem umów on-line z klientami i kontrahentami

Korzystając ze swojego długoletniego doświadczenia i zwinnego podejścia, przedstawiamy Wam CONTMAN Digital Signature, rozwiązanie, które umożliwia elektroniczne …

Czytaj więcej

Archiwizacja e-dokumentów z cyfrowym podpisem – czy to możliwe?

Po porażce związanej z próbą szerokiego wykorzystania podpisu cyfrowego (PKI) pojawiło się światło w tunelu. Alternatywne do PKI technologie, takie jak: …

Czytaj więcej

Dokumenty bez papieru – CONTMAN Paperless

Chcielibyśmy zainteresować Państwa rozwiązaniem, dzięki któremu ograniczycie, a nawet całkowicie wyeliminujecie koszty sięgające setek tysięcy złotych …

Czytaj więcej
Nasi klienci
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera
Napisz maila lub zadzwoń
Kontakt