Dokumenty bez papieru – CONTMAN Paperless

Chcielibyśmy zainteresować Państwa rozwiązaniem, dzięki któremu ograniczycie, a nawet całkowicie wyeliminujecie koszty sięgające setek tysięcy złotych i więcej rocznie. Dzięki temu, na przestrzeni kilku lat zredukujecie koszty sięgające milionów złotych.

Możliwe jest to dzięki wyeliminowaniu tych miejsc „ścieżki klienta”, w których generowane są niepotrzebne koszty. Zastąpimy je innowacyjnym rozwiązaniem CONTMAN Paperless – cyfrowym dokumentem i biometrycznym podpisem. Zredukujemy całkowicie wewnętrzne koszty administracyjne związane z przygotowywaniem, drukowaniem, zarządzaniem, przesyłaniem, weryfikacją i archiwizacją umów i aneksów  zawieranych między Państwem i Waszymi klientami. Wyeliminujemy, wszystkie koszty zewnętrzne, na które składają się między innymi: archiwizacja pudeł z dokumentami, ich transport oraz koszty zamawiania i dostarczania oryginałów/kopii oraz późniejszego ich niszczenia przez firmy przechowujące dokumentację papierową.

Dokumenty bez papieru – CONTMAN Paperless

Będziecie Państwo mogli jeszcze bardziej zautomatyzować „ścieżkę klienta”, a przez to przyspieszyć procesy obsługi, wyeliminować błędy, wykluczyć nadużycia oraz zredukować zatrudnienie. Mówimy tu o nowym sposobie całościowej obsługi zarówno nowego jak i obecnego klienta, a nie tylko o poprawie jednorazowych interakcji. W rezultacie spadną koszty obsługi nowych i obecnych klientów (tzw. onboarding), zmniejszy się obciążenie centrów obsługi, a efektywność procesu wprowadzania nowych klientów wzrośnie.Wdrażając to rozwiązanie staniecie się Państwo najbardziej innowacyjną w swojej branży firmą w Polsce. Uzyskacie dzięki niemu kolejną przewagę konkurencyjną. Ułatwicie nie tylko pracę sobie ale również swoim klientom zapewniając im szybszą obsługę oraz łatwiejszy i nowocześniejszy sposób dostępu do umów/aneksów. Będziecie mogli pochwalić się wdrożeniem prawdziwych rozwiązań wspierających ochronę środowiska poprzez wyeliminowanie blisko w 100% zużycia papieru przy obsłudze klientów.

Dokumenty bez papieru

Rozwiązanie, o którym piszemy jest zgodne z polskim prawodawstwem, które umożliwiło zastosowanie tych innowacyjnych technologii cyfryzacji od września 2016 roku. Drugim czynnikiem pozwalającym na wdrożenie takiego rozwiązania jest dostępność technologii i urządzeń, dzięki którym było możliwe stworzenie takiego rozwiązania. Ostatnim ale równie ważnym jest już szeroka akceptacja tego typu rozwiązania przez klientów choćby w polskich urzędach pocztowych czy niektórych firmach kurierskich.

Jeżeli powyższa informacja zainteresowała Państwa, to proponujemy odbyć krótkie, 45 minutowe spotkanie, podczas którego zaprezentujemy przykład rozwiązania oraz wskażemy możliwe redukcje kosztów. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt: info@contman.pl lub wypełnić poniższy formularz.

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz