Relacja z Webinaru „Automatyzacja procesów HR w 3 krokach – jak skutecznie wprowadzić elektroniczne  dokumenty osobowe?”

🎯Krok II  – eTeczka serce digitalizacji dokumentacji pracowniczej.
W czasie dyskusji rozmawialiśmy m.in. o:

  • eTeczka centrum ekosystemu elektronicznej dokumentacji pracowniczej.
  • Dlaczego warto wdrożyć eTeczkę? 
  • Kontrola dokumentów, dokumenty nadmiarowe vs braki w dokumentacji osobowej.
  • Od czego rozpocząć przejście na tzw. digital w obszarze HR?

NASI EKSPERCI:

Krzysztof Wiśniewski – Ukończył studia na Politechnice Zielonogórskiej, gdzie obronił pracę magisterską w temacie usprawnienia procesów biznesowych Workflow. Uczestniczył w jednej z pierwszych instalacji rozwiązań archiwizacji i zarządzania dokumentami DMS w Polsce. Jest odpowiedzialny za wspieranie kluczowych klientów w digitalizacji ich procesów i dokumentów. Odpowiada za bieżące kierowanie spółką jako CEO.

Albert Ziarko – Specjalista z zakresu rozwiązań optymalizujących procesy obiegu dokumentów. Od kilkunastu lat uczestniczy w projektach wdrażania rozwiązań klasy ECM (Enterprise Content Management), DMS (Document Management Systems) oraz Paperless w największych organizacjach w Polsce. 

Marta Cygal – Majewska – Business Development Manager. Współpracowała w zakresie optymalizacji kosztów (intelligent spend) z klientami z listy Top 100 przedsiębiorstw w Polsce. Uczestniczyła w projektach digitalizacji  procesów zakupowych, przeprowadzonych w ponad 200 jednostkach samorządowych.

Łukasz Pasternak – ukończył studia magisterskie prowadzone w języku angielskim w obszarze Ekonomii i Biznesu Międzynarodowego na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. Mocno zorientowany biznesowo Manager z przeszło 16-letnim doświadczeniem zawodowym. Przez ostatnie 13 lat związany z branżą IT głównie w obszarze sprzedaży i rozwoju biznesu w oparciu o software development oraz usługi IT consulting – Time & Material, Team Leasing, Managed Services wśród globalnych przedsiębiorstw zarówno polskich jak i zagranicznych.

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz