Korzyści z używania platformy Low-Code
Zobacz jakie korzyści uzyskasz dzięki szybszemu tworzeniu innowacyjnych i krytycznych dla biznesu rozwiązań
GO LOW-CODE !
1. Wzrost zwinności

Organizacje mogą wdrażać nowe rozwiązania, aby znacznie szybciej reagować na zmiany rynkowe. Jest to możliwe nie tylko ze względu na szybkość rozwoju, ale także dlatego, że zespoły programistyczne mogą szybko przedstawić działający prototyp. Dzięki temu mogą znacznie szybciej zbierać opinie biznesowe i odpowiednio je dostosowywać, zamiast chodzić tam i z powrotem, dopóki nie zrobią tego dobrze.

GO LOW-CODE !
2. Maksymalizacja produktywności

Według Johna Rymera z firmy Forrester, tworzenie oprogramowania przy użyciu low-code przyspiesza tworzenie nawet 10 razy w porównaniu do tradycyjnych metod wytwarzania. Maksymalizuje to produktywność programistów i umożliwia organizacjom osiąganie lepszych wyników przy użyciu tych samych zasobów (co jest szczególnie ważne w czasach dużego zapotrzebowania na programistów i braku programistów).

Bardziej zaawansowane, wysokowydajne platformy low-code, takie jak OutSystems, zapewniają wysoki poziom abstrakcji w fazie opracowywania i pełnego cyklu CI/CD, automatyzując wszystkie przyziemne i żmudne zadania, które spowalniają programistów i uniemożliwiają kreatywność prowadzącą do  stworzenia innowacyjnych aplikacji.

GO LOW-CODE !
3. Lepsza współpraca z Klientem

Dzięki Low-Code organizacje mogą znacznie szybciej wprowadzać na rynek nowe produkty, które spełniają oczekiwania klientów, a także znacznie łatwiej dostosowywać i zmieniać istniejące produkty w oparciu o opinie i dane klientów.

Wysokowydajne platformy low-code, takie jak OutSystems, zawierają również funkcje niezbędne do dostarczania rozwiązań multiexperience, umożliwiając organizacjom zajęcie się wszystkimi sposobami, w jakie klienci angażują się cyfrowo (np. dotykiem, głosem i gestami).

GO LOW-CODE !
4. Lepsza współpraca między Biznesem i IT

Podejście do programowania wizualnego w low-code umożliwia firmom i innym zainteresowanym stronom udział w procesie programowania. Rezultatem jest współpraca całego zespołu, która umożliwia organizacjom skuteczne wykorzystanie wiedzy programistów i doświadczeń biznesowych. Poprzez zaangażowanie ekspertów z Biznesu i IT do współpracy nad wielofunkcyjnymi projektami organizacje mogą maksymalizować posiadaną różnorodną wiedzę i umiejętności, a w wyniku tej współpracy dostarczać nowoczesne i innowacyjne aplikacje.

GO LOW-CODE !
5. Szybkie i łatwe procesowanie zmian i utrzymanie systemów

Ze względu na to, że zespoły programistów nie muszą pisać każdej linijki kodu, adaptacja i zmiana aplikacji ze względu na konkurencję, ekonomię, zakłócenia lub pojawienie się nowych możliwości jest dość szybkim i łatwym procesem.

Forester - The Total Economic Impact Of OutSystems
Pobierze raport i dowiedz się więcej o oszczędnościach i korzyściach płynących z wykorzystania platformy OutSystems
GO LOW-CODE !
6. Niska bariera wejścia

Niedoświadczeni programiści mogą szybko zbudować swoją pierwszą aplikację i zrozumieć krok po kroku, co robią. Widzą niemal natychmiast, w jaki sposób mogą wnieść dodatkową wartość. W rezultacie ich przyspieszenie jest znacznie płynniejsze i mogą szybko przyczynić się do stworzenia zespołu cechującego się bardzo wysoką wydajnością.

GO LOW-CODE !
7. Szybsza innowacja

Low-Code zapewnia szybkość i prostotę, dzięki czemu młodsi programiści i entuzjaści technologii bez solidnego zaplecza programistycznego mogą tworzyć aplikacje tak, jakby byli pełnoprawnymi programistami. Co równie ważne, Low-Code umożliwia utalentowanym programistom skupienie się na bardziej kreatywnych, mniej przyziemnych aspektach programowania. W rezultacie firmy dowolnej wielkości mogą zmaksymalizować swoje istniejące zasoby i dostarczać rozwiązania, których ich działalność wymaga, aby zachować konkurencyjność.

Go low-code !
Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej:

  • jak tworzymy i wdrażamy aplikacje w oparciu o platformę low-code
  • o korzyściach z jej zastosowania

Umów rozmowę lub video-prezentację>>

PLATFORMA #1 LOW-CODE
TWORZYMY I WDRAŻAMY APLIKACJE BIZNESOWE

Dowiedz się w jaki sposób szybko i sprawnie tworzymy i wdrażamy aplikacje biznesowe dzięki wykorzystaniu #1 platformy Low-code

Dowiedz się więcej!
Umów rozmowę - opowiemy i pokażemy, jak tworzymy aplikacje i portale w technologii Low-Code i wdrażamy je u klientów.
Sprawdź także
Nasi klienci
Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera
Formularz kontaktowy
Napisz maila lub zadzwoń
Kontakt