CONTMAN i Autenti łączą siły!

Redakcja CONTMAN
12 października 2021 | Aktualności, Poradnik


Dwie dynamicznie działające na rynku usług IT firmy, CONTMAN i Autenti, rozpoczęły współpracę, realizując wspólnie inicjatywy w ramach cyfryzacji obszaru HR. Przedsięwzięcie, które skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli spółek realizujących swoje operacje w obszarze HR, zachęca do postawienia na cyfryzację i nowoczesność, nawołuje do zaprzestania marnowania papieru oraz generalnie – promuje filozofię „paperless”. Połączenie sił dwóch zaangażowanych partnerów, od lat skutecznie działających na rodzimym rynku, jest kluczowe dla powodzenia projektu.

  • Eliminujemy papier i skracamy formalności do minimum w całej ścieżce pracy z kandydatem na pracownika, a dalej pracownikiem i współpracownikiem firmy, przez całą drogę trwania jego stosunku pracy – od momentu złożenia dokumentacji w celu zatrudnienia, przez cały czas trwania umowy o pracę, aż po finalne jej rozwiązanie – mówi Karina Skrzypczak-Siemieniuk, Business Development Director w firmie CONTMAN.

Spółka, którą reprezentuje to lider w dziedzinie doradztwa i wdrażania rozwiązań z obszaru cyfryzacji dokumentów. W efekcie integracji z Autenti, platformą do podpisywania dokumentów elektronicznie przy wykorzystaniu wszystkich rodzajów podpisów elektronicznych, w tym także pieczęci kwalifikowanych, klienci mogą korzystać od teraz z unikalnych rozwiązań w zakresie: e-archiwum HR, e-teczki pracownika, outsourcingu skanowania akt osobowych i pozostałej dokumentacji pracowniczej, workflow dokumentów i procesów pracowniczych, w tym umowy o pracę, umowy-zlecenie, umowy B2B oraz możliwości tworzenia interaktywnych kwestionariuszy osobowych wraz z wysyłaniem ich do zdalnego wypełnienia i podpisania przez kandydata. Wspólne rozwiązanie Autenti i CONTMAN można od teraz zintegrować również z najbardziej popularnymi systemami kadrowo-płacowymi takimi jak TETA, enova365czy Comarch ERP Optima, ERP XL.

  • Procesy w obszarze HR kojarzyły się do tej pory z papierem. To jednak przeszłość. Nawet kiedy potrzebujesz kwalifikowanego podpisu elektronicznego, zamówisz go, wyrobisz i użyjesz w Autenti w ciągu zaledwie kwadransa. Dzięki temu tak Ty, jak i Twój współpracownik, sfinalizujecie podpisy pod dokumentami w kilka chwil, zamiast kilku dni, jak do tej pory – w dodatku bez użycia ani jednej kartki papieru – mówi Tomasz Plata, CMO & współzałożyciel Autenti. – Dzięki współpracy z CONTMAN, korzystanie z ze standardu Autenti będzie jeszcze szybsze i przyniesie znacznie więcej oszczędności – dodaje Plata. 

Współpraca CONTMAN z Autenti przynosi już pierwsze efekty. Z rozwiązań obu spółek korzysta już m.in. firma CCC. Kilka kolejnych projektów dedykowanych elektronicznym procesom HR znajduje się w fazie testów i jest realizowanych w modelu proof of concept (PoC). Do ogólnopolskiego projektu “HR bez Papieru” firmy CONTMAN i Autenti zaprosiły Kancelaria Maruta Wachta oraz Kancelaria Raczkowski.

CONTMAN jest polską firmą z ponad 20 letnią historią tworzenia najlepszych rozwiązań Enterprise Content Management (ECM). Jest liderem w dziedzinie doradztwa i wdrażania rozwiązań z obszaru cyfryzacji dokumentów, elektronicznej archiwizacji i obiegu dokumentów. Zatrudnia najwyższej klasy specjalistów z zakresu analiz procesów biznesowych, sprzedażowych, obsługi klientów, backoffice oraz opracowywania i wdrażania transformacji cyfrowych dla średnich i duży przedsiębiorstw oraz instytucji.  Kompetencje i doświadczenie firmy zostały potwierdzone licznymi referencjami z każdego sektora gospodarki. CONTMAN posiada niezbędny potencjał ekonomiczny i techniczny, a także wykwalifikowany personel do realizacji największych projektów wdrożeniowych. 

Autenti to platforma do autoryzacji dokumentów i zawierania umów przez internet. Jest jedynym dostępnym na rynku w Polsce rozwiązaniem, dzięki któremu w pełni digitalizuje się procesy związane z podpisywaniem dokumentów, a także jednym z pierwszych w Europie. Autenti gwarantuje szybki i wygodny dostęp do dokumentów oraz umocowanie prawne w oparciu o przepisy europejskie i krajowe. Dokumenty można autoryzować na platformie i podpisywać w dowolnym miejscu i czasie.  Od swojego rynkowego debiutu spółka pozyskała ponad 2000 klientów biznesowych. 

Osoby kontaktowe:

CONTMAN

Karina Skrzypczak-Siemieniuk

Business Development Director

kskrzypczak@contman.pl

kom. +48 503 98 08 93

Autenti

Filip Telak

Business Development Manager

filip.telak@autenti.com

kom: +48 506 807 196

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz