CONTMAN nawiązał współpracę z SigningServices.


Nawiązaliśmy współpracę z firmą technologiczną SigningServices, która rozpoczęła oferowanie swojego oprogramowania polskim przedsiębiorcom.

SigningServices zapewnia cyfryzację procesów biznesowych oferując innowacyjne rozwiązania integracji cyfrowych usług zaufania, tj. e-tożsamość, e-podpis, e-pieczęć, znacznik czasu itp.
Technologie te pomagają firmom szybciej osiągać cele biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa informacji, poufności danych i zgodności z przepisami.

  „Do tej pory działaliśmy tylko na rynku bałtyckim, ale w pewnym momencie zdaliśmy sobie sprawę, że możemy zaoferować konkurencyjne rozwiązania technologiczne szerszemu gronu odbiorców i rozpoczęliśmy współpracę z naszym polskim partnerem. Usługi zaufania stały się istotną usługą online oraz częścią produktów cyfrowych i zdalnych procesów biznesowych. Liczba umów i transakcji cyfrowych wymagających podpisów elektronicznych stale rośnie, a coraz więcej danych i dokumentów wymaga uwierzytelnienia za pomocą e-pieczęci i znaczników czasu. Koncentrujemy się na doświadczeniu użytkownika, czyniąc go prostym, szybkim i łatwym, a także na bezpieczeństwie danych. Co ważne, widzimy, że polskie firmy już skorzystały z naszych rozwiązań” – mówi Edgars Stafeckis, współzałożyciel i CEO SigningServices.

Rozwiązania oferowane przez SigningServices pozwalają firmom i organizacjom wzbogacić istniejące systemy IT i kanały online o cyfrowe usługi zaufania.
Przepływ danych odbywa się bezpośrednio między firmą a użytkownikiem, a informacje nie są udostępniane osobom trzecim, co znacznie zmniejsza ryzyko naruszenia danych. Dodatkowo zapewnienie automatyzacji przetwarzania podpisanych lub opieczętowanych dokumentów, gdy dane znajdują się jeszcze w kontrolowanym środowisku firmy, pozwala na zachowanie pełnej kontroli nad bezpieczeństwem i prywatnością danych.
To wyróżnia SigningServices spośród wielu innych rozwiązań dostępnych na rynku.

Nasza firma poszukiwała partnera, który dostarczyłby nam technologię integrującą wielu dostawców podpisów, pieczęci elektronicznych i usług weryfikacji tożsamości działających na wielu rynkach europejskich. Bardzo ważnym atutem są kompetencje, specjalizacja, doświadczenie oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa jakie zapewnia SigningServices.
Na naszym rynku brakuje rozwiązań niezależnych od konkretnego dostawcy podpisów, pieczęci i usług zaufania. To ważne dla firm, które chcą rozwijać się nie tylko na polskim rynku lub chcą zachować elastyczność w tej kwestii. Poza tym, niezależnie od faktu rosnącego udziału rozwiązań Cloud, część naszych klientów pozostaje przy On-Premise i zwraca szczególną uwagę na to, aby żaden dokument nie opuszczał organizacji do podpisania czy opieczętowania – mówi Tomasz Czubkowski, współzałożyciel i CTO CONTMAN.

=

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz