Relacja z webinarium – O digitalizacji przy kawie. 9. „Wszystko co chcecie wiedzieć o digitalizacji obszaru HR, a boicie się zapytać”

Marta Cygal-Majewska
10 października 2023 | Aktualności, Poradnik
Relacja z webinarium – O digitalizacji przy kawie. 9. „Wszystko co chcecie wiedzieć o digitalizacji obszaru HR, a boicie się zapytać”

Jeśli chcesz poznać najnowsze trendy w obszarze digitalizacji obszaru HR 🤔.. i masz wolne 30 min, zapraszamy do oglądnięcia nagrania z webinara! Przedstawiamy kolejną edycję z cyklu „O digitalizacji przy kawie”.

„Wszystko co chcecie wiedzieć o digitalizacji obszaru HR, a boicie się zapytać”.

W czasie dyskusji poruszyliśmy następujące zagadnienia:

• Dlaczego warto prowadzić elektroniczne akta osobowe.

• e-Teczka to nie tylko e-archiwum akt osobowych.

• Dlaczego organizacje wciąż powszechnie nie digitalizują dokumentacji pracowniczej, a dokumenty pracownicze to wciąż papier?

• Jak zacząć elektronizację akt osobowych?

• Praktyczne aspekty e-teczki osobowej.

NASI EKSPERCI:

Krzysztof Wiśniewski – Ukończył studia na Politechnice Zielonogórskiej, gdzie obronił pracę magisterską w temacie usprawnienia procesów biznesowych Workflow. Uczestniczył w jednej z pierwszych instalacji rozwiązań archiwizacji i zarządzania dokumentami DMS w Polsce. Jest odpowiedzialny za wspieranie kluczowych klientów w digitalizacji ich procesów i dokumentów. Odpowiada za bieżące kierowanie spółką jako CEO.

Albert Ziarko – Specjalista z zakresu rozwiązań optymalizujących procesy obiegu dokumentów. Od kilkunastu lat uczestniczy w projektach wdrażania rozwiązań klasy ECM (Enterprise Content Management), DMS (Document Management Systems) oraz Paperless w największych organizacjach w Polsce. 

Marta Cygal – Majewska – Business Development Manager. Współpracowała w zakresie optymalizacji kosztów (intelligent spend) z klientami z listy Top 100 przedsiębiorstw w Polsce. Uczestniczyła w projektach digitalizacji  procesów zakupowych, przeprowadzonych w ponad 200 jednostkach samorządowych.

Łukasz Pasternak – ukończył studia magisterskie prowadzone w języku angielskim w obszarze Ekonomii i Biznesu Międzynarodowego na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. Mocno zorientowany biznesowo Manager z przeszło 16-letnim doświadczeniem zawodowym. Przez ostatnie 13 lat związany z branżą IT głównie w obszarze sprzedaży i rozwoju biznesu w oparciu o software development oraz usługi IT consulting – Time & Material, Team Leasing, Managed Services wśród globalnych przedsiębiorstw zarówno polskich jak i zagranicznych.

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz