Relacja z webinarium – O digitalizacji przy kawie. 7. Nić Ariadny w labiryncie procesów biznesowych.


Nić Ariadny w labiryncie procesów biznesowych – tak zatytułowaliśmy nasze siódme spotkanie z cyklu „O digitalizacji przy kawie”.

W czasie dyskusji nasi eksperci poruszali m.in zagadnienia:

  • Procesy biznesowe w organizacji
  • Czy proces biznesowy może być prosty?
  • Digitalizować, czy nie digitalizować?
  • Jak efektywnie digitalizować procesy?
  • Czy i jak platforma klasy low-code może pomóc w digitalizacji procesów biznesowych?

Dziękujemy za liczne przybycie!

Jeśli nie udało się Wam dołączyć, zapraszamy na nasz kanał YouTube.

NASI EKSPERCI:

Krzysztof Wiśniewski – Ukończył studia na Politechnice Zielonogórskiej, gdzie obronił pracę magisterską w temacie usprawnienia procesów biznesowych Workflow. Uczestniczył w jednej z pierwszych instalacji rozwiązań archiwizacji i zarządzania dokumentami DMS w Polsce. Jest odpowiedzialny za wspieranie kluczowych klientów w digitalizacji ich procesów i dokumentów. Odpowiada za bieżące kierowanie spółką jako CEO.

Albert Ziarko – Specjalista z zakresu rozwiązań optymalizujących procesy obiegu dokumentów. Od kilkunastu lat uczestniczy w projektach wdrażania rozwiązań klasy ECM (Enterprise Content Management), DMS (Document Management Systems) oraz Paperless w największych organizacjach w Polsce. 

Marta Cygal – Majewska – Business Development Manager. Współpracowała w zakresie optymalizacji kosztów (intelligent spend) z klientami z listy Top 100 przedsiębiorstw w Polsce. Uczestniczyła w projektach digitalizacji  procesów zakupowych, przeprowadzonych w ponad 200 jednostkach samorządowych.

Artur Pęcak – Absolwent Politechniki Poznańskiej, z bogatym doświadczeniem jako analityk, projektant, architekt oraz programista. Specjalizuje się w systemach procure to pay, zarządzaniu jakością w obszarze skarg zgodnie z normą ISO 10002 oraz zarządzaniu dokumentami. Wyróżnia się nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale także świetnymi zdolnościami komunikacyjnymi i interpersonalnymi, stawiając na współpracę i motywację jako lider zespołu.

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz