Uruchomiliśmy pracę zdalną

W związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19 i oficjalnymi komunikatami WHO wdrożyliśmy procedurę pracy zdalnej. Troska o zdrowie naszych pracowników, ich rodzin, a także naszych klientów jest dla nas bardzo ważna i wymagała od nas natychmiastowej reakcji. Jesteśmy na taką sytuację przygotowani.

Zapewniamy, że praca zdalna naszego zespołu nie wpłynie negatywnie na naszą dotychczasową współpracę, a prowadzone prace i wdrożenia, nie ucierpią z tego powodu.

  • W sprawach pomocy technicznej i wsparcia technicznego, tak jak do tej pory, prosimy o kontakt na adres: support@contman.pl
  • W tematach realizacji projektów i wdrożeń prosimy o kontakt z kierownikami projektów, a w przypadku wątpliwości o kontakt na adres: support@contman.pl
  • W sprawach handlowych i pozostałych prosimy o kontakt na adres: info@contman.pl (e-maile z tego adresu są natychmiast przekazywane do kadry zarządzającej CONTMAN).

Jeżeli chcielibyście się Państwo o coś zapytać, dowiedzieć się więcej na temat naszych wdrożonych praktyk i narzędzi, z których sami korzystamy zapraszamy do bezpłatnych e-konsultacji.

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz