WEBINARIUM – O digitalizacji przy kawie. 6. Praktyczny wymiar eKancelarii – jak skutecznie wdrożyć eKancelarię w organizacji?


Zapraszamy na szóste spotkanie z cyklu “O digitalizacji przy kawie”.
Weź udział w dyskusji na temat digitalizacji oraz poznaj zdanie naszych ekspertów Marty Cygal -Majewskiej, Alberta Ziarko i Krzysztofa Wiśniewskiego.
Już 6 kwietnia, o godz.10:00 spotkamy się na żywo, aby porozmawiać na temat “Praktyczny wymiar eKancelarii – jak skutecznie wdrożyć eKancelarię w organizacji?”

W czasie dyskusji nasi eksperci poruszą m.in zagadnienia:

  • Dlaczego warto wdrożyć eKancelarię?
  • Jak skutecznie przygotować się do wdrożenia eKancelarii?
  • Analiza przedwdrożeniowa – co powinna obejmować.
  • Czy e-Kancelaria może być zintegrowana z innymi systemami firmowymi?
  • Jak długo trwa projekt wdrożenia rozwiązania?

Udział w webinarium jest bezpłatny!
Czas spotkania – 25 minut.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

NASI EKSPERCI:

Krzysztof Wiśniewski – Ukończył studia na Politechnice Zielonogórskiej, gdzie obronił pracę magisterską w temacie usprawnienia procesów biznesowych Workflow. Uczestniczył w jednej z pierwszych instalacji rozwiązań archiwizacji i zarządzania dokumentami DMS w Polsce. Jest odpowiedzialny za wspieranie kluczowych klientów w digitalizacji ich procesów i dokumentów. Odpowiada za bieżące kierowanie spółką jako CEO.

Albert Ziarko – Specjalista z zakresu rozwiązań optymalizujących procesy obiegu dokumentów. Od kilkunastu lat uczestniczy w projektach wdrażania rozwiązań klasy ECM (Enterprise Content Management), DMS (Document Management Systems) oraz Paperless w największych organizacjach w Polsce. 

Marta Cygal – Majewska – Business Development Manager. Współpracowała w zakresie optymalizacji kosztów (intelligent spend) z klientami z listy Top 100 przedsiębiorstw w Polsce. Uczestniczyła w projektach digitalizacji  procesów zakupowych, przeprowadzonych w ponad 200 jednostkach samorządowych.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz