Welcome on board!

Zmiana pracy to jedno z bardziej stresujących wydarzeń w naszym życiu. Przejście przez pierwsze trzy miesiące w nowej firmie bez opieki przewodnika jest jak wycieczka przez labirynt. Niby wiadomo, że można z niego wyjść, ale po drodze można zgubić się na każdym kroku. Dlatego chcemy zrobić wszystko, aby start w Contman był jak najlepiej przygotowany, a nasi kandydaci byli pewni, że podjęli najlepszą decyzję w życiu.

Jak to robimy?
Przede wszystkim skupiamy się na tym, aby nasz proces onboardingowy był przejrzysty. Chcemy pokazać Tobie, w jaki sposób możesz przejść przez labirynt w jak najkrótszym czasie. Wspólnie określimy cele, które przybliżą Cię do obrania odpowiedniego kierunku. Podczas pierwszych dni pracy zadbamy o to, aby Twoje wdrożenie pomogło Ci w:

proces onboardingowy
  • poznaniu naszych procedur i sposobu działania – jakie mamy zasady, gdzie szukać informacji, w jaki sposób załatwiamy sprawy,
  • integracji z zespołem – zadbamy o to, abyś jako nowy współpracownik poznał zespół, szefa wszystkich szefów i nie jadł obiadów sam,
  • poznaniu naszej kultury – jakie mamy wartości, co jest dla nas ważne, jak się do siebie zwracać, co wypada/nie wypada itp.
  • w rozpoczęciu samodzielnej pracy – zadbamy o to, aby gdy przyjdziesz pierwszego dnia, Twoje stanowisko pracy było gotowe i kompletne, Twoja umowa podpisana, Twoje dostępy do aplikacji działały, harmonogram wdrożenia był gotowy, a mentor przygotowany do ustalenia celów na
    najbliższe trzy miesiące.

Zobacz, co czeka na Ciebie gdy dołączysz do naszego zespołu!

  1. Po pomyślnie zakończonej rekrutacji i akceptacji naszej oferty, zaproponujemy Tobie podpisanie umowy przedwstępnej, w której zobowiążemy się do zawarcia współpracy w określonym terminie za odpowiednią stawkę. Mamy nadzieję, że pozwoli Ci to spać spokojnie po wypowiedzeniu aktualnej umowy.
  2. Na ok. 7 dni przed dniem rozpoczęcia współpracy otrzymasz od nas email powitalny z agendą pierwszego dnia pracy. Krok po kroku wyjaśnimy, co będzie się działo i z kim będziesz mieć swoje pierwsze spotkania. Może też pojawić się sugestia od zespołu, żeby nie pojawiać się z pustymi rękoma – jedzenie ciasta i pączków to nasz contmanowski sport:)
  3. W pierwszym dniu Twojej współpracy z nami będziemy na Ciebie czekać z prezentem powitalnym i przygotowanym stanowiskiem pracy. Dzień zaczniemy od spotkania organizacyjnego, podczas którego opowiemy Tobie o kulturze, wartościach i możliwościach pracy w Contman. To będzie też czas na załatwienie wszelkich formalności. Następnie poznasz swojego mentora, zarząd oraz pozostałych członków zespołu. Nasze wsparcie techniczne, a także Twój mentor wesprze Ciebie w konfiguracji Twojego środowiska pracy.
  4. Podczas pierwszych dni pracy, niezależnie jakie stanowisko obejmiesz, będziesz współpracować z mentorem, którego zadaniem przez okres Twoich pierwszych miesięcy będzie: wdrożenie Ciebie do pracy wg ustalonego harmonogramu, wspólne wyznaczanie celów oraz monitorowanie postępów. Możesz więc liczyć z jego strony na pomoc w pomyślnym przejściu przez okres próbny.

Nasze wdrożenie nie skończy się na podpisaniu umowy i przekazaniu dostępu do poczty firmowej. W przeciągu trzech pierwszych miesięcy będziemy pomagać Tobie w oswojeniu się z nową rolą i obowiązkami. Co miesiąc w trakcie okresu próbnego Twój mentor będzie spotykał się z Tobą, aby porozmawiać o tym jak idzie Ci realizacja zadań i w jakich obszarach potrzebowałbyś od nas jeszcze wsparcia. Od samego początku będziemy jednak liczyć na Twoją samodzielność i wzięcie odpowiedzialności za realizowane zadania, nawet gdybyś jako nowy współpracownik miał popełniać błędy – niezależnie od tego czy jesteś na początku swojej kariery, czy doszedłeś już do pozycji eksperta. Chcemy pomóc Ci odnaleźć się w nowym miejscu i gąszczu informacji, a przede wszystkim sprawić, byś cieszył się z podjętej decyzji i pracy z nami.

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz