Zwiększenie efektywności pracy działu HR dzięki digitalizacji


O tym, że digitalizacja korzystnie wpływa na ograniczenie kosztów, szybkość wykonywanych zadań, bezpieczeństwo przetwarzanych informacji czy też komfort i jakość pracy wskazywaliśmy wielokrotnie. Dziś naszą uwagę skupimy na dziale HR i na tym, jak wprowadzenie szeroko pojętej cyfryzacji do firmy, może sprzyjać zwiększeniu efektywności pracy tego działu.

 1. Zacznijmy od PRZECHOWYWANIA DOKUMENTACJI KADROWEJ.
  Elektroniczna teczka pracownicza to narzędzie umożliwiające przechowywanie wszystkich dokumentów danego pracownika w jednym miejscu. Łatwy i szybki dostęp do nich sprawia, że wiele spraw może zostać zrealizowanych w krótszym czasie, a co ważne przy zachowaniu wymaganego bezpieczeństwa przetwarzanych danych.
 2. Kolejnym ważnym aspektem jest DOSTĘP DO DOKUMENTÓW.
  Tylko określone konkretnymi warunkami osoby mogą mieć dostęp do dokumentacji kadrowej. Ważnym podkreślenia jest jednak fakt, że mogą one z niego korzystać z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.
 3. Trzecim, istotnym z punktu widzenia efektywności są KOSZTY OBSŁUGI DOKUMENTACJI KADROWEJ.
  Dzięki digitalizacji możliwe jest obniżenie kosztów poprzez automatyzację prac związanych z kompletowaniem dokumentów pracowniczych lub dokumentów kadrowych pracownika.
 4. Po czwarte, WYSZUKIWANIE INFORMACJI O PRACOWNIKU.
  Dzięki e-teczce możliwe jest łatwiejsze i szybsze wyszukanie potrzebnych dokumentów pracowniczych.
 5. Piątym, ważnym elementem jest PODPISYWANIE UMÓW.
  Wdrażając rozwiązania umożliwiające elektroniczne podpisywanie umów o pracę, kontraktów, umów zlecenie itp. mamy pewność, że całość procesu jest bezpieczna, zrealizowana znacznie szybciej i skuteczniej.
  Zarządzasz działem HR w firmie? Postaw na nowoczesne rozwiązania #CONTMAN.
  Zwiększysz efektywność i poprawisz komfort i jakość pracy.
  www.contman.pl

==

Poznaj nasze rozwiązania!

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz