CONTMAN ROZBUDOWUJE OFERTĘ O PLATFORMĘ LOW-CODE WEBCON BPS

CONTMAN nawiązał współpracę z WEBCON

CONTMAN został partnerem firmy WEBCON, wiodącego na europejskim rynku dostawcy platformy low-code do automatyzacji i zarządzania procesami biznesowymi. W ramach strategicznej współpracy, CONTMAN rozszerza portfolio oferowanych przez siebie rozwiązań, by jeszcze lepiej adresować potrzeby firm realizujących strategię digitalizacji procesów biznesowych.

CONTMAN, polska firma informatyczna z ponad 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań do elektronicznej archiwizacji i obiegu dokumentów, została partnerem WEBCON, lidera wśród dostawców platform klasy low-code do digitalizacji i zarządzania procesami biznesowymi. Z platformy WEBCON BPS korzysta już ponad 650 firm i korporacji na całym świecie, za pomocą której realizują strategię cyfrowej transformacji. Wśród nich są tacy liderzy rynku, jak Siemens Finance, Mitsubishi Electric, MAN, Nowy Styl, LPP, Warbud czy Tauron.

Dzięki nawiązanej współpracy, klienci CONTMAN będą mogli efektywnie digitalizować i automatyzować procesy biznesowe, z pomocą aplikacji budowanych w oparciu o platformę WEBCON BPS. Dokumenty, przechowywane w elektronicznym archiwum CONTMAN, będą przy tym dostępne we wszystkich budowanych w ten sposób rozwiązaniach.

– Dzięki integracji oferowanych przez nasze firmy rozwiązań, użytkownicy mogą praktycznie bez kodowania tworzyć aplikacje wspierające dowolne procesy oraz sięgać do elektronicznych wersji dokumentów, które przechowywane są już w rozwiązaniu CONTMAN. Nasi klienci oczekiwali rozwiązania, które pozwoli im w większym stopniu samodzielnie tworzyć i modyfikować aplikacje wspierające procesy biznesowe. Dzięki nawiązaniu współpracy z WEBCON oraz wykonaniu integracji naszych platform – odpowiedzieliśmy na te potrzeby – mówi Krzysztof Wiśniewski CEO CONTMAN.

– Cieszymy się mogąc ogłosić rozszerzenie sieci partnerskiej WEBCON o firmę tak doświadczoną jak CONTMAN – mówi Łukasz Wróbel, Wiceprezes WEBCON do spraw rozwoju biznesu. – Jesteśmy podekscytowani rozpoczętą współpracą, tym bardziej, że na rynku digitalizacji procesów biznesowych i elektronicznego obiegu dokumentów nasze firmy działają od wielu lat.

– Połączenie dwóch technologii – low-code i InstantChange®, dostępnych w ramach platformy WEBCON BPS – umożliwia dostarczanie gotowych rozwiązań dla biznesu w bardzo krótkim czasie – nierzadko w ciągu kilku godzin czy dni – co wcześniej nie było możliwe. WEBCON BPS świetnie uzupełnia nasze rozwiązania o możliwość korzystania z zaawansowanych workflow (obiegu dokumentów i spraw), co pozwala nam dostarczać jeszcze bardziej kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów – mówi Tomasz Czubkowski CTO CONTMAN.

Dowiedz się więcej:

O CONTMAN

CONTMAN jest polską firmą z ponad 20 letnią historią tworzenia najlepszych rozwiązań Enterprise Content Management (ECM). Jesteśmy liderem w dziedzinie doradztwa i wdrażania rozwiązań z obszaru cyfryzacji dokumentów, elektronicznej archiwizacji i obiegu dokumentów. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów z zakresu analiz procesów biznesowych, sprzedażowych, obsługi klientów, backoffice oraz opracowywania i wdrażania transformacji cyfrowych dla średnich i duży przedsiębiorstw oraz instytucji.  Kompetencje i doświadczenie zostały potwierdzone licznymi referencjami z każdego sektora gospodarki. https://www.contman.pl/

O WEBCON

WEBCON jest producentem platformy WEBCON BPS – wiodącego na rynku europejskim rozwiązania klasy low-code do elektronicznego obiegu dokumentów oraz digitalizacji, automatyzacji i zarządzania procesami biznesowymi. Platforma pomaga firmom pracować wydajniej, podejmować lepsze decyzje biznesowe oraz generować oszczędności wynikające z lepszego zarządzania procesami. Dzięki aplikacjom zbudowanym na platformie, firmy mogą stale optymalizować swoje procesy, automatyzować powtarzalne zadania oraz pozbyć się papieru – skutecznie wykorzystując technologie IT do wspierania istniejących i wdrażania nowych modeli biznesowych. Z WEBCON BPS korzysta już ponad 500 firm i korporacji na całym świecie, w tym m.in. Siemens Finance, Link4, Tauron, LPP, Nowy Styl, CEDC, Echo Investment czy Warbud. https://webcon.com/pl/

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz.

Zostaw komentarz